Drinkpure Çizim
Nanoteknoloji üretimi 0.3 mikron filtre
Logomn
 1. 2013 – FIKIR

  ETH laboratuvarlarında, bazı parlak beyinler, su filtrasyonu için yüksek performanslı bir membranın temel formülünü keşfettiler. Ancak bu, bir sonraki soruya yol açtı: Sırada ne var? “DrinkPure Outdoor” adlı kendi seyahat filtremizin fikri doğdu.

 2. 2014 – KITLE FONLAMASI I

  İlk seyahat filtrelerini üretmek için Indiegogo ile kitle fonlaması başlatıldı. 74.000 dolar topladık! Bu, ilk enjeksiyon kalıplama aletimizi satın almamızı sağladı. Şimdi, yatırım sözünü tutmanın ve 2000’den fazla seyahat filtresi üretmenin zamanı gelmişti.

 3. 2015 – NOVAMEM AG

  DrinkPure markasının arkasındaki membran şirketi Novamem AG’nin kurulmasıyla birlikte su filtrelemeye odaklandık. Tüm çabalarımızdan sonra filtreler nihayet Haziran 2015’te ve 33’ten fazla ülkede teslim edildi!

 4. 2017 – DRINKPURE ÜRÜN YELPAZESINDE

  Göllerden ve nehirlerden gelen suları filtreleyebilen seyahat filtresi de müşterilerimize ulaştı. Çeşitli satış noktalarına dahil olduk ve bazen filtrelerimizi doğrudan şubelerinde müşterilere sunmamıza izin verildi. 7 yaşındaki bir çocuk tarafından da sorulan bir soru vardı: DrinkPure’u musluğa takabilir misin?

 5. 2019 – ORTAKLIK

  Dünyaca ünlü jet regülatör üreticisi Neoperl’in satış organizasyonu sayesinde DrinkPure, İsviçre’deki ilk perakende mağazalarından satın alınabiliyordu. Bunlara Bauhaus veya Migros v.b. zincirlerde dahildi.

 6. 2020 – ODAK

  Evde su filtrelemenin sizin için en önemli şey olduğunu fark ettik. Bu nedenle DrinkPure Outdoor’un üretimini bu yıl durdurmaya karar verdik. Hâlâ mütevazı bir ekip olduğumuz için, tamamen ev müşterilerimize odaklanmak istiyoruz.

Open chat
Merhaba. Yardımcı olmamızı ister misiniz?